towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki Sony WH-CH520 Białe - White
Słuchawki bezprzewodowe nauszne Sony WH-CH520 charakteryzują się wyjątkowo długim czasem pracy, umożliwiającym 50 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. Zastosowanie technologii DSEE zapewnia wysoką jakość dźwięku poprzez przywracanie detali utraconych w procesie kompresji plików. Model ten waży zaledwie 147 g, co w połączeniu z miękkimi nausznikami gwarantuje wysoki komfort nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Dodatkowym atutem jest funkcja szybkiego ładowania, dzięki której 3 minuty podłączenia do sieci zapewniają 1,5 godziny odtwarzania.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.2 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowy (ładowanie USB-C); Szybkie ładowanie (3 min = 3 h pracy z USB PD) |
| Maksymalny czas pracy | Do 50 h (odtwarzanie muzyki), do 40 h (komunikacja); Szybkie ładowanie (3 min = 1,5 h pracy) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Technologia DSEE; Multipoint Connection (podłączenie 2 urządzeń jednocześnie); 360 Reality Audio; Obsługa Swift Pair i Fast Pair; Personalizacja w aplikacji Headphones Connect; Przetwornik akustyczny 30 mm. |
| Kolor | Biały |
| Waga | ~147 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | WHCH521W |
| Kod producenta (EAN) | 4548736142817 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.