Słuchawki Sony WH-1000XM5 Srebrne - Silver
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki Sony WH-1000XM5 Srebrne - Silver
Wybór słuchawek nausznych Sony WH-1000XM5 z systemem aktywnej redukcji szumów gwarantuje krystalicznie czyste brzmienie nawet w hałaśliwym środowisku. Te słuchawki nauszne bezprzewodowe obsługują kodek LDAC, co umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Zastosowanie algorytmów sztucznej inteligencji we wszystkich ośmiu mikrofonach sprawia, że są to idealne słuchawki do rozmów niezależnie od panujących warunków. Ergonomiczna konstrukcja i miękkie wykończenie pałąka zapewniają najwyższy komfort podczas wielogodzinnego użytkowania.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Wokółuszne |
| Łączność | Przewodowa i bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.2; Jack 3,5 mm |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowy (ładowanie USB-C); Szybkie ładowanie (3 min = 3 h pracy z USB PD) |
| Maksymalny czas pracy | Do 30 h (z ANC), do 40 h (bez ANC) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Czujniki | Czujnik pojemnościowy, czujnik ciśnienia atmosferycznego |
| Dodatkowe informacje | 4 mikrofony kształtujące wiązkę z algorytmem redukcji szumów opartym na AI; Redukcja hałasu (Procesor V1 i QN1); Auto NC Optimizer; Hi-Res Audio; LDAC; DSEE Extreme; Multipoint (parowanie z 2 urządzeniami); Przetwornik akustyczny 30 mm. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Swift Pair; Fast Pair; Funkcja Speak-to-Chat - stopowanie muzyki, gdy użytkownik zaczyna mówić; Adaptive Sound Control; Wbudowany asystent głosowy; |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | ~250 g |
| Dołączone akcesoria | Etui transportowe, przewód audio (1,2 m), przewód USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | WH1000XM5S |
| Kod producenta (EAN) | 4548736132597 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.