Słuchawki Nothing Headphone Pro Jasnozielone - Light Green
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Nothing Headphone Pro Jasnozielone - Light Green
Słuchawki bezprzewodowe nauszne Nothing Headphone Pro oferują zaawansowaną technologię hybrydowej redukcji szumów, która umożliwia skuteczne wyciszenie do 99% hałasów otoczenia. Model ten charakteryzuje się wyjątkowo wydajnym akumulatorem zapewniającym do 100 godzin pracy, co w połączeniu z nowoczesną łącznością sprawia, że są to funkcjonalne słuchawki Bluetooth do codziennego użytku.
Wysoką jakość brzmienia gwarantują przetworniki 40 mm oraz certyfikat Hi-Res Audio Wireless wspierający przesył danych przez zaawansowany kodek LDAC. Zastosowanie unikalnej rolki sterującej oraz suwaka energii umożliwia błyskawiczną regulację głośności i parametrów dźwięku bezpośrednio z poziomu obudowy urządzenia.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Wokółuszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator litowo‑jonowy o pojemności: 720 mAh; Czas ładowania ok. 2 h |
| Maksymalny czas pracy | Słuchanie muzyki: AAC - 100 h (ANC wył.), 50 h (ANC wł.); LDAC - 70 h (ANC wył.), 38 h (ANC wł.); Prowadzenie rozmów - 50 h (ANC wył.), 35 h (ANC wł.) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dodatkowe informacje | Dźwięk Hi-Res Wired; Hi-Res Wireless; LDAC; Hybrydowa adaptacyjna redukcja szumów ANC do 99%; Transparency Mode; Przetworniki 40 mm z niklowanymi membranami; Miedziana cewka drgająca 16,5 mm; Intuicyjna rolka do regulacji i sterowania; Suwak energii Energ |
| Dodatkowe informacje c.d. | Przycisk funkcyjny z obsługą ChatGPT i Spatial Audio; Statyczny dźwięk przestrzenny; Tryb kinowy; Tryb koncertowy; Wymienne poduszki; Charge on the Go; Konstrukcja dwukomorowa. |
| Odporność | IPX2 |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary | Wysokość - 96 mm; Szerokość - 95,7 mm; Głębokość - 30 mm |
| Waga | 283 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel Jack 3,5 mm; Etui do przenoszenia; Skrócona instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | A11300012 |
| Kod producenta (EAN) | 6974434226746 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.