Słuchawki Nothing Headphone Pro Jasnoszare - Light Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki Nothing Headphone Pro Jasnoszare - Light Grey
Słuchawki bezprzewodowe CMF Headphone Pro wyposażono w hybrydową aktywną redukcję szumów ANC, która skutecznie eliminuje do 99% dźwięków otoczenia. Zastosowane przetworniki 40 mm z niklowanymi membranami w połączeniu z certyfikatem Hi-Res Audio i obsługą kodeka LDAC gwarantują precyzyjne oraz głębokie brzmienie.
Wydajny akumulator pozwala na użytkowanie tych słuchawek nausznych bezprzewodowych nawet przez 100 godzin, a zaledwie 5 minut szybkiego ładowania zapewnia dodatkowe 4 godziny odtwarzania.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Wokółuszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator litowo‑jonowy o pojemności: 720 mAh; Czas ładowania ok. 2 h |
| Maksymalny czas pracy | Słuchanie muzyki: AAC - 100 h (ANC wył.), 50 h (ANC wł.); LDAC - 70 h (ANC wył.), 38 h (ANC wł.); Prowadzenie rozmów - 50 h (ANC wył.), 35 h (ANC wł.) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dodatkowe informacje | Dźwięk Hi-Res Wired; Hi-Res Wireless; LDAC; Hybrydowa adaptacyjna redukcja szumów ANC do 99%; Transparency Mode; Przetworniki 40 mm z niklowanymi membranami; Miedziana cewka drgająca 16,5 mm; Intuicyjna rolka do regulacji i sterowania; Suwak energii Energ |
| Dodatkowe informacje c.d. | Przycisk funkcyjny z obsługą ChatGPT i Spatial Audio; Statyczny dźwięk przestrzenny; Tryb kinowy; Tryb koncertowy; Wymienne poduszki; Charge on the Go; Konstrukcja dwukomorowa. |
| Odporność | IPX2 |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | Wysokość - 96 mm; Szerokość - 95,7 mm; Głębokość - 30 mm |
| Waga | 283 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel Jack 3,5 mm; Etui do przenoszenia; Skrócona instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | A11300010 |
| Kod producenta (EAN) | 6974434226739 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.