Powerbank AWEI PA-9 10000 mAh 22.5 W Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank AWEI PA-9 10000 mAh 22.5 W Czarny - Black
Powerbank 10000 mAh Awei PA-9 to idealny powerbank do telefonu, który eliminuje konieczność noszenia dodatkowych przewodów dzięki wbudowanemu, rozwijanemu kablowi USB-C o długości 55 cm. Urządzenie wspiera technologię Fast Charge o mocy 22,5 W, co umożliwia błyskawiczne naładowanie smartfona lub słuchawek. Na froncie obudowy znajduje się precyzyjny cyfrowy wyświetlacz, który informuje o poziomie energii w czasie rzeczywistym. Ten nowoczesny powerbank USB-C łączy wysoką wydajność z praktycznym designem, sprawdzając się w codziennym użytkowaniu.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe (Li-Po) |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1x port USB-C; 1x Kabel USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V (3 A), 9 V (2 A), 12 V (1.5 A) |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5 V (3 A), 9 V (2.22 A), 10 V (2.25 A), 12 V (1.67 A) |
| Moc | 22,5 W PD |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Cyfrowy wyświetlacz poziomu naładowania; System wielopoziomowej ochrony; Kompaktowy rozmiar z chowanym kablem. |
| Odporność i certyfikaty | Zabezpieczenia przed przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem |
| Wysokość | 124 mm |
| Szerokość | 54 mm |
| Grubość | 26 mm |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany kabel USB-C (55 cm); Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | AWE000268 |
| Kod producenta (EAN) | 6954284021807 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.