Powerbank AWEI PA-93 20000 mAh 22.5 W PD 2x USB-C Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank AWEI PA-93 20000 mAh 22.5 W PD 2x USB-C Czarny - Black
Powerbank 20000 mAh AWEI PA-93 to praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje zapasu energii w zasięgu ręki. Urządzenie umożliwia sprawne i bezpieczne ładowanie smartfonów oraz tabletów w trakcie podróży, oferując dużą pojemność wystarczającą na wielokrotne doładowanie sprzętu. Cyfrowy wyświetlacz LED precyzyjnie informuje o pozostałym poziomie energii, eliminując stres związany z rozładowaną baterią. Solidna obudowa chroni ten powerbank do telefonu przed skutkami codziennego użytkowania, a eleganckie czarne wykończenie sprawia, że pasuje on do każdego zestawu akcesoriów.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-A; 1x USB-C; 1x Kabel USB-A; 1x Kabel USB-C; 1x Kabel Lightning |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V / 9 V / 12 V |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5 V / 9 V / 10 V / 12 V |
| Moc | 22,5 W |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Cyfrowy wyświetlacz LCD (wskaźnik procentowy); Możliwość ładowania 4 urządzeń jednocześnie; Wsparcie Power Delivery (PD) i Fast Charging. |
| Odporność i certyfikaty | Zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne. |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | AWE000307 |
| Kod producenta (EAN) | 6954284028509 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.