Powerbank AWEI P101K 60000 mAh 22.5 W Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank AWEI P101K 60000 mAh 22.5 W Czarny - Black
Jeśli potrzebujesz źródła energii, które nigdy Cię nie zawiedzie, wybierz powerbank USB-C AWEI P101K o rekordowej pojemności 60 000 mAh. Ten profesjonalny powerbank do telefonu posiada zintegrowaną latarkę oraz inteligentne systemy ochrony, które dbają o bezpieczeństwo Twojego sprzętu przed przegrzaniem czy zwarciem. Urządzenie wyposażono w czytelne diody LED informujące o stanie baterii, a jego konstrukcja umożliwia ładowanie aż 5 urządzeń w tym samym czasie. To idealny powerbank na camping oraz dla osób spędzających dużo czasu w trasie lub na łonie natury.
Specyfikacja
| Pojemność | 60 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe |
| Liczba złączy | 5 |
| Rodzaje złączy | 3 x USB-A, 2 x USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | 5V, 9V, 12V (maksymalnie 18 W) |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5V, 9V, 10V, 12V (maksymalnie 22,5 W) |
| Moc | 22,5 W |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Jednoczesne ładowanie 5 urządzeń; Wsparcie technologii Fast Charge; Diody LED informujące o poziomie energii; Wbudowana latarka. |
| Odporność i certyfikaty | Ochrona przed przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem |
| Wysokość | 207 mm |
| Szerokość | 83 mm |
| Grubość | 120 mm |
| Waga | 1410 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | AWE000266 |
| Kod producenta (EAN) | 6954284019040 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.