Powerbank 3mk PastelUp 10000 mAh 22.5 W Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank 3mk PastelUp 10000 mAh 22.5 W Biały - White
3mk PastelUp to stylowy powerbank MagSafe, który dzięki pojemności 10000 mAh zapewnia zapas energii bez zbędnych kabli. Zintegrowane przewody USB-C oraz Lightning sprawiają, że to wyjątkowo wygodny powerbank do iPhone, dopasowany do Twoich codziennych potrzeb. Dzięki mocy maksymalnej 22,5 W i obsłudze standardu Qi, ten mały powerbank łączy unikalny, pastelowy design z bardzo szybkim ładowaniem wielu urządzeń jednocześnie.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | 1x Kabel USB-C/Lightning; 2x MagSafe; 1x USB-C; 1x USB-A |
| Napięcie wejściowe (V) | 5V, 9V |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5V, 9V, 12V |
| Moc | 22,5 W |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Czas ładowania powerbanka od 0 do 100% - 3,5 h; Dedykowane miejsce do ładowania indukcyjnego Apple Watcha; Wbudowany czytelny wyświetlacz LED; Mocne magnesy zapewniające precyzyjne dopasowanie do samrtfona. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C/Lightning; Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | 3M006763 |
| Kod producenta (EAN) | 5903108583268 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.