Pendrive Verbatim V3 Max USB 3.2 Gen. 1 128 GB Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim V3 Max USB 3.2 Gen. 1 128 GB Niebieski - Blue
Pendrive Verbatim V3 MAX 128 GB wykorzystuje szybki interfejs USB 3.2 Gen. 1, co pozwala na błyskawiczne kopiowanie i edycję dużych zbiorów danych. Ta wydajna pamięć przenośna stanowi trwały dysk flash, zapewniający bezpieczeństwo oraz szybkie przesyłanie wszystkich przechowywanych dokumentów i multimediów z prędkością do 300 MB/s.
Specyfikacja
| Pojemność | 128 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-A |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 2.0; Windows 10, 8, 7; Mac OS X 10.4 lub nowsza wersja; Chowane złącze; SuperSpeed USB 5Gbps. |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 58 x 20 x 11 mm |
| Waga | 10 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000084 |
| Kod EAN | 023942498087 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.