Pendrive Verbatim Store 'n' Stay NANO USB 3.2 Gen. 1 16 GB Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim Store 'n' Stay NANO USB 3.2 Gen. 1 16 GB Niebieski - Blue
Niskoprofilowy mini pendrive o pojemności 16 GB został zaprojektowany do stałego umieszczenia w gnieździe USB, stanowiąc niemal niewidoczną pamięć przenośną dla laptopów, telewizorów oraz systemów audio. Wykorzystanie standardu USB 3.2 Gen 1 sprawia, że ten mały pendrive zapewnia sprawny transfer plików, a jego kompaktowy format typu dysk flash pozwala na bezpieczne pozostawienie urządzenia w porcie podczas transportu.
Specyfikacja
| Pojemność | 16 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-A |
| Maks. prędkość odczytu | Do 80 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | Do 25 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 2.0; Windows 11, 10, 8; Mac OS X 10.4 lub nowsza wersja; SuperSpeed USB 5 Gbps. |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 18 x 16 x 7,8 mm |
| Waga | 3 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000099 |
| Kod EAN | 023942987093 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.