Pendrive Verbatim Store 'n' Stay NANO USB 2.0 32 GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim Store 'n' Stay NANO USB 2.0 32 GB Czarny - Black
Niskoprofilowy mini pendrive o pojemności 32 GB został stworzony do stałego połączenia z urządzeniem, stanowiąc niemal niezauważalne rozszerzenie pamięci dla laptopów czy systemów samochodowych. Ta kompaktowa pamięć przenośna wystaje z portu zaledwie o 5 mm, dzięki czemu może bezpiecznie pozostać w gnieździe nawet podczas transportu sprzętu.
Specyfikacja
| Pojemność | 32 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Złącza | USB Type-A |
| Maks. prędkość odczytu | Do 10 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | Do 3 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 2.0; Windows 11, 10, 8; Mac OS X 10.4 lub nowsza wersja. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 18 x 16 x 7,8 mm |
| Waga | 3 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000276 |
| Kod EAN | 023942981305 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.