Pendrive Verbatim Store 'n' Go USB 3.2 Gen 1 32 GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim Store 'n' Go USB 3.2 Gen 1 32 GB Czarny - Black
Pendrive USB-C marki Verbatim o pojemności 32 GB to wydajna pamięć przenośna, która pozwala na szybkie przesyłanie plików między nowoczesnymi urządzeniami mobilnymi a laptopami. Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 1 oraz wysuwanej obudowie, ten praktyczny dysk flash zapewnia sprawne zarządzanie danymi oraz pełne bezpieczeństwo złącza bez konieczności używania zatyczki.
Specyfikacja
| Pojemność | 32 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-C |
| Maks. prędkość odczytu | Do 100 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | Do 25 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 2.0; Windows 11, 10, 8; Mac OS X 10.6 lub nowsza wersja; Prędkość transferu do 100 MB/s; Chowane złącze USB-C. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 46 x 8 x 17 mm |
| Waga | 4 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000079 |
| Kod EAN | 023942494577 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.