Pendrive Verbatim Slider USB 2.0 32 GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim Slider USB 2.0 32 GB Czarny - Black
Pendrive Verbatim Slider o pojemności 32 GB to uniwersalna pamięć przenośna, która dzięki interfejsowi USB 2.0 umożliwia proste i wygodne przenoszenie dokumentów oraz multimediów. Ten kompaktowy dysk flash posiada praktyczny mechanizm suwakowy, który skutecznie chroni złącze przed zabrudzeniami, eliminując ryzyko zgubienia zatyczki.
Specyfikacja
| Pojemność | 32 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Złącza | USB Type-A |
| Maks. prędkość odczytu | do 8 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | do 2,5 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 3.2 Gen. 1; Windows 11,10,8; Mac OS X 10.4 lub nowsza wersja; Chowany mechanizm ślizgowy. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 58,5 x 21 x 9,11 mm |
| Waga | 8 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000277 |
| Kod EAN | 023942986973 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.