Pendrive Verbatim Slider USB 2.0 32 GB 2 szt. Czerwony i niebieski - Red and blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim Slider USB 2.0 32 GB 2 szt. Czerwony i niebieski - Red and blue
Kolorowy zestaw pendrive’ów Verbatim Slider 32 GB to wygodna pamięć przenośna, która pozwala na łatwą segregację danych dzięki różnym barwom obudowy. Ten poręczny dysk flash został wyposażony w mechanizm suwakowy, który skutecznie chroni złącze USB 2.0 przed uszkodzeniami.
Specyfikacja
| Pojemność | 32 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Złącza | USB Type-A |
| Maks. prędkość odczytu | do 8 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | do 2,5 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 3.2 Gen. 1; Windows 11,10,8; Mac OS X 10.4 lub nowsza wersja; Chowany mechanizm ślizgowy. |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | 58,5 x 21 x 9,11 mm |
| Waga | 2x 8 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000296 |
| Kod EAN | 023942493273 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.