Pendrive Verbatim PinStripe USB 3.2 Gen 1 32 GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim PinStripe USB 3.2 Gen 1 32 GB Czarny - Black
Pojemny pendrive o pojemności 32 GB to niezawodny dysk flash zaprojektowany do sprawnego przechowywania i przenoszenia dużych zestawów danych w prędkości 5 GB/s. Pozbawiona zatyczki obudowa i kompaktowy rozmiar sprawiają, że ta pamięć przenośna jest wyjątkowo funkcjonalnym akcesorium.
Specyfikacja
| Pojemność | 32 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-A |
| Maks. prędkość odczytu | do 30 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | do 10 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Otwór na kółko do kluczy; USB SuperSpeed o prędkości 5 Gb/s; Chowana konstrukcja „PinStripe”; Funkcja wsuwania i wysuwania; Zgodność ze standardem USB 2.0. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 55 x 19 x 7 mm |
| Waga | 7 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000095 |
| Kod EAN | 023942493174 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.