Pendrive Verbatim PinStripe Drive USB 3.2 Gen. 1 128 GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim PinStripe Drive USB 3.2 Gen. 1 128 GB Czarny - Black
Pendrive Verbatim PinStripe 128 GB wyposażony został w interfejs USB 3.2 Gen 1, co zapewnia sprawne i wygodne przesyłanie różnorodnych plików multimedialnych oraz dokumentów. Ta lekka - bo zaledwie 7 g - pamięć przenośna posiada funkcjonalną, wysuwaną obudowę, dzięki czemu ten trwały dysk flash nie wymaga stosowania osobnej zatyczki ochronnej.
Specyfikacja
| Pojemność | 128 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-A |
| Maks. prędkość odczytu | Do 10 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | Do 4 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 2.0; Windows 11, 10, 8; Mac OS X 10.4 lub nowsza wersja, Linux 2.4.0 lub nowsza wersja; Chowane złącze; USB SuperSpeed o prędkości 5 GB/s/ |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 55 x 19 x 7 mm |
| Waga | 7 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000093 |
| Kod EAN | 023942493198 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.