Pendrive Verbatim Metal Executive USB 3.2 Gen. 1 64 GB Złoty - Gold
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Pendrive Verbatim Metal Executive USB 3.2 Gen. 1 64 GB Złoty - Gold
Verbatim Metal Executive 64 GB wyróżnia się niezwykle małą i wytrzymałą metalową obudową, która jest odporna na działanie wody oraz kurzu. Ten wydajny mini pendrive pracuje w standardzie USB 3.2 Gen 1, stanowiąc elegancką i bezpieczną pamięć przenośną idealną do codziennego użytku.
Specyfikacja
| Pojemność | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen. 1 |
| Złącza | USB Type-A |
| Maks. prędkość odczytu | Do 80 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | Do 25 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Zgodność ze standardem USB 2.0; Windows 11, 10, 8; Mac OS X 10.4 lub nowsza wersja; Chowane złącze; Wytrzymała obudowa, odporna na wodę i kurz. |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 29 x 15 x 5,5 mm |
| Waga | 3,6 g |
| Dołączone akcesoria | Kółko do kluczy. |
| Kod sklepu (SKU) | VER000120 |
| Kod EAN | 023942991069 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.