Obiektyw Samyang 24 mm f/1.4 ED AS UMC Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Obiektyw Samyang 24 mm f/1.4 ED AS UMC Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Nikon F |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 24 mm |
| Przysłona | f/1.4 - f/2.2 (8 listków przysłony) |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 0,25 m |
| Regulacja ostrości | Manualna |
| Konstrukcja optyczna | 13 elementów w 12 grupach (w tym 4 soczewki ED o niskiej dyspersji oraz 2 soczewki asferyczne AS) |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 77 mm |
| Dołączone akcesoria | Dekielki (przód i tył); Zdejmowana osłona przeciwsłoneczna (tulipan); Pokrowiec |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 97 x 83 mm |
| Waga | 680 g |
| Dodatkowe informacje | Wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne UMC; Metalowy tubus; Wbudowany procesor sterowania przysłoną (AE); Wewnętrzne ogniskowanie (IF). |
| Kod sklepu (SKU) | 4080000711 |
| Kod EAN | 8809298885212 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.