Monitor gamingowy Samsung Odyssey G9 zakrzywiony Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Monitor gamingowy Samsung Odyssey G9 zakrzywiony Czarny - Black
Specyfikacja
| Format ekranu | 32:9 |
| Przekątna ekranu | 49" |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Typ matrycy | VA |
| Rozdzielczość ekranu | DQHD (5120 x 1440 pikseli) |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Jasność | Standardowa - 450 cd/m2; Minimalna - 360 cd/m2 |
| Kontrast | 2500:1 |
| Czas reakcji | Typowy GTG - 1 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia w pionie | 178° |
| Wielkość plamki | 0,233 mm; Zagęszczenie pikseli ~109 PPI |
| Zakrzywienie | Tak |
| Tuner TV | Nie |
| Głośniki | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Złącza | 1x Display Port; 2 x HDMI 2.1; 2 x USB 3.0 (Hub); 1 x USB-B; 1x Mini jack 3,5 mm |
| Kolor | Czarny |
| Pobór mocy | Maks. - 180 W; Typowe - 45 W; DPMS - 0,5 W; Tryb wył. - 0,3 W; Roczne zużycie energii - 66 kWh |
| Klasa energetyczna | G |
| Dołączone akcesoria | Przewód zasilania (150 cm); Kabel Display Port; Kabel USB 3.0; Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienie ekranu: 1000R; Tryb Eye Saver; FreeSync Premium Pro; Picture-in-Picture (PiP); Picture-by-Picture (PbP); HDR10+ Gaming; Korektor czerni; Virtual Aim Point; Low Input Lag Mode; Core Lighting+ z CoreSync; Podstawa typu HAS z regulacją wysokości |
| Wymiary | Z podstawą - 1147,6 x 568,4 x 420,5 mm; Bez podstawy - 1147,6 x 363,5 x 293,8 mm; Opakowanie - 1265 x 343 x 481 mm |
| Waga | Z podstawą - 15,6 kg; Bez podstawy - 10,6 kg |
| Kod sklepu (SKU) | LS49FG910EUXE |
| Kod producenta (EAN) | 8806095977355 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.