Monitor dotykowy przenośny Verbatim Ultra HD 4K 15.6" Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Monitor dotykowy przenośny Verbatim Ultra HD 4K 15.6" Czarny - Black
Specyfikacja
| Format ekranu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rodzaj matrycy | Antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 pikseli; 16,7 mln kolorów |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast | 1000:1 |
| Czas reakcji | Typowy GTG - 6 ms; Typowy Tr+Tf - 14+11 ms; BtW - 10 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia w pionie | 178° |
| Zakrzywienie | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Głośniki | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Złącza | 1x HDMI 1.4; 2x USB-C 3.1, 1x USB 2.0; 1x audio jack 3,5 mm |
| Kolor | Czarny |
| Pobór mocy | 16 W (tryb normalnej pracy), ≤0,5 W (w trybie spoczynku) |
| Klasa energetyczna | A |
| Dołączone akcesoria | 2 x Kabel USB-C na USB-C; Kabel HDMI; Zasilacz UE z adapterem UK; Tuleja ochronna z neoprenu; Skrócona instrukcja obsługi. |
| Dodatkowe informacje | 10-punktowy typu multitouch z technologią G+G; Obsługa HDR, FreeSync, Low Blue Light; Wbudowany stojak, nachylenie: od 0° do 85°; Materiał ramy - aluminium; Intuicyjny ekran; Połączenie za pomocą jednego kabla. |
| Wymiary | 357,1 x 215 x 6/12 mm |
| Waga | 1230 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000020 |
| Kod producenta (EAN) | 023942322382 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.