Mikrofon krawatowy Puluz PU648B USB-C 2 szt. Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon krawatowy Puluz PU648B USB-C 2 szt. Czarny - Black
Ten profesjonalny mikrofon bezprzewodowy marki Puluz oferuje rekordowy czas pracy do 12 godzin, co czyni go niezwykle wydajnym mikrofonem do nagrywania materiałów w terenie lub w studio. Wykorzystanie złącza USB-C wraz z funkcją Plug & Play umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy bez skomplikowanej konfiguracji, pełniąc rolę niezawodnego mikroportu bezprzewodowego. Dzięki dookólnej charakterystyce 360 stopni i systemowi redukcji szumów ENC, ten mały mikrofon krawatowy zapewnia krystalicznie czyste brzmienie głosu, stanowiąc doskonały wybór jako mobilny mikrofon do telefonu.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -38,0 dB |
| Szumy | Stosunek sygnału do szumu: 65 dB; system aktywnej redukcji szumów ENC |
| Złącza | USB-C |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Akumulatorowe: 300 mAh; Do 12 godzin ciągłej pracy; Czas ładowania: 1,5 - 2 godziny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Mikrofon - 4,5 x 4,5 cm |
| Waga | Mikrofon - 25 g; Odbiornik - 4 g |
| Dodatkowe informacje | Redukcja szumów ENC; Funkcja echo; Plug & Play; Wsparcie dla urządzeń z funkcją OTG; Bardzo cienka membrana; Materiał: ABS. |
| Akcesoria dodatkowe | 2x Mikrofon; 1x Odbiornik; 2x Kabel USB-C; 2x Słuchawka; 2x Osłona przeciwwietrzna; Sztywne etui |
| Kod sklepu (SKU) | SB8060 |
| Kod producenta (EAN) | 5904647818293 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.