Konsola Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 825 GB + 2x Kontroler DualSense Biała - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Konsola Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 825 GB + 2x Kontroler DualSense Biała - White
Specyfikacja
| Typ produktu | PlayStation 5 Slim Digital Edition |
| Procesor | AMD Ryzen Zen 2 (8 rdzeni, 3.5 GHz) |
| Układ graficzny | AMD RDNA 2.0 (2360 MHz) |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Dysk | 825 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Złącza | HDMI 2.1; USB‑C; USB‑A; RJ-45 (LAN); AUX; M.2 |
| Kolor | Czarno-biały |
| Dodatkowe informacje | Obsługa 4K UHD, obsługa 8K, możliwość pracy w pionie i poziomie, możliwość dołączenia napędu optycznego. |
| Dołączone akcesoria | 2x Kontroler DualSense, kabel HDMI 2.1, kabel USB-C (do ładowania), przewód zasilający, dwie stopki podstawy poziomej. |
| Wymiary | 358 x 96 x 216 mm (szer. x wys. x gł.) |
| Waga | 3,6 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 1000050120 |
| Kod producenta (EAN) | 711719022633 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.