Gogle VR Sony Playstation VR2 + Horizon Call of the Mountain
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Gogle VR Sony Playstation VR2 + Horizon Call of the Mountain
Specyfikacja
| Typ produktu | Gogle i kontrolery VR |
| Kompatybilność | PlayStation 5 |
| Typ ekranu | OLED 2000 x 2040 |
| Pole widzenia | ok. 110 stopni |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 RGB (960 x 1080 RGB) |
| Jasność maksymalna | Regulowana (ustawiana przez użytkownika w systemowych Szybkich Ustawieniach PS VR2) |
| Częstotliwość odświeżania | 90 Hz, 120 Hz (Gogle). |
| Sterowanie | Kontrolery PS VR2 Sense (z efektami „Trigger” i dotykowymi), śledzenie wzroku, śledzenie dłoni i gogli (za pomocą 4 wbudowanych kamer). |
| Zasilanie | Gogle: pojedynczy przewód USB-C, kontrolery: wbudowany akumulator litowo-jonowy |
| Złącza / porty | USB-C, Jack 3,5 mm |
| Dźwięk | Wejście: wbudowany mikrofon, wyjście: Jack słuchawek stereo, obsługa dźwięku 3D audio. |
| Czujniki | Sześcioosiowy system czujnika ruchu (żyroskop, akcelerometr), czujnik zbliżeniowy IR, czujnik pojemnościowy (wykrywanie dotyku palcem), kamery IR do śledzenia oczu. |
| Dodatkowe informacje | Szkła Fresnela, złącza: HDMI, USB, dźwięk w grze dynamicznie dostosowuje się do pozycji i ruchów głowy (Tempest 3D AudioTech), subtelne, responsywne wibracje gogli, kontrolery wykrywają rozmieszczenie palców, drążki analogowe, przyciski akcji, ''chwytu". |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Gogle: 187 x 185 x 277 mm, moduł procesora: 150 x 39 x 114 mm |
| Waga | Gogle: ok. 600 g, moduł procesora: ok. 300 g |
| Kod sklepu (SKU) | 9563280 |
| Kod producenta (EAN) | 711719563143 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.