Zdjęcia do prawa jazdy

 

Potrzebujesz aktualnego zdjęcia do prawa jazdy? Przyjdź do jednego z Salonów AB Foto i wykonaj usługę zdjęć do tego dokumentu od ręki. Dowiedz się, jak prawidłowo przygotować się do tego typu fotografii. 

 

Zdjęcia do prawa jazdy - wymagania

 

Zdjęcie do prawa jazdy powinno być kolorowe, wykonane na jasnym, jednolitym tle. Fotografię należy wykonać nie wcześniej niż 6 miesięcy przed złożeniem.

 

Cechy prawidłowego zdjęcia do prawa jazdy

 

Zdjęcie do prawa jazdy powinno mieć takie same wymiary jak zdjęcie do dowodu osobistego: prostokąt o wymiarach 3,5 x 4,5 cm. Zdjęcie do tego dokumentu powinno być kolorowe, na jasnym tle. Na fotografii powinna być widoczna twarz, skierowana wprost do obiektywu. 

 

Zdjęcie do prawa jazdy, a nakrycie głowy 

 

Nakrycie głowy jest dopuszczalne, w przypadku jeżeli tego wymaga Twoja religia. Mimo tego, musisz spełniać pewne warunki. Twoja twarz musi być odsłonięta i dobrze widoczna. Posiadasz podobne zdjęcie z nakryciem głowy w swoim dokumencie tożsamości. Do wniosku o prawo jazdy dołącz zaświadczenie o przynależności do wspólnoty wyznaniowej, która jest zarejestrowana w Polsce. 

 

Wady wzroku a zdjęcie do prawa jazdy

 

Jeżeli masz wadę wzroku, możesz zrobić zdjęcie w ciemnych okularach. Musisz jedynie posiadać dokument tożsamości z podobną fotografią oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności nabytej lub wrodzonej. 

 

Zdjęcie do prawa jazdy cena:

 

W salonach ABFoto podstawowy pakiet czterech wydrukowanych zdjęć (w formacie zalecanym do dokumentu) kosztują 49,99 zł. Potrzebujesz większej ilości zdjęć? Nie ma problemu! Każdy kolejny komplet czterech fotografii kosztuje 9,99 zł. Możesz wykorzystać je do innych dokumentów lub obdarować swoich bliskich - bo któż z nas nie nosi zdjęć w portfelu? Pomyśl także nad plikiem w formie elektronicznej, za dodatkowe 8,99 zł zdjęcie w świetnej jakości znajdzie się na Twojej skrzynce mailowej.

 

 

Jak przygotować się przed wizytą w naszym salonie:

 1. wyśpij się,
 2. ułóż fryzurę tak, aby nie zasłaniała brwi,
 3. dobierz stosowny ubiór pamiętając, że na zdjęciu widać tylko wycinek barków,
 4. jeśli masz ochotę zrób delikatny, podkreślający urodę make-up.

Znajdź najbliższy salon AB Foto w swojej okolicy:

 

SALONY AB FOTO, W KTÓRYCH ZROBISZ ZDJĘCIA DO PRAWA JAZDY I INNYCH DOKUMENTÓW:

 

Nasze salony AB Foto, w których wydrukujesz zdjęcia do paszportu, są rozsiane na terenie całej Polski. Ekspresowe zdjęcia do paszportu wykonasz w takich miastach jak: BiałystokGdańskJastrzębie-ZdrójKatowiceKielceKrakówLublinŁódźOlsztynRzeszówSzczecinToruńWarszawa i Wrocław.


Zapraszamy!


 • rzetelna firma
 • forbes2015
 • forbes2014
 • PFR_wsparcie
 • forbes2013
 • gepard biznesu
 • gazele biznesu
 • szkoly