towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Statyw Joby Compact Advanced z głowicą 3W
Joby Compact Advanced z klasyczną głowicą 3-kierunkową to lekki i solidny statyw wykonany z aluminium. Wyposażony w wytrzymałe, 5-sekcyjne teleskopowe nogi blokowane zaciskami. Nogi statywu zakończono podkładkami z tworzywa sztucznego - dzięki temu uzyskano większą stabilność i ograniczono ryzyko zarysowania posadzki. Maksymalna wysokość robocza wynosi 165 cm, a po złożeniu statyw ma zaledwie 44 cm - dzięki temu jest idealnym wyborem dla osó często fotografujących w terenie.

Statyw Joby Compact Advanced - klasyczna głowica 3D
Joby Compact Advanced jest wyposażony w klasyczną głowicę 3-kierunkową. Dołączona płytka mocująca z gwintem statywowym 1/4 cala i praktyczną poziomicą bąbelkową pozwala w mgnieniu oka wpiąć sprzęt do statywu. Złączka jest też kompatybilna z głowicami Joby BallHead 3K. Głowica Joby posiada dwie niezależne, ergonomiczne rączki. Jedna z nich kontroluje ruch panoramiczny i horyzontalny podczas gdy drugim uchwytem możemy kontrolować przechyły. Specjalna konstrukcja głowicy pozwala na złożenie rączek, co bardzo ułatwia transport.

Joby Compact Advanced - dopasowany do Twojego sprzętu
Maksymalne obciążenie lekkiego statywu Joby Compact Advanced wynosi 3 kg, dzięki czemu możesz swobodnie korzystać z dowolnego sprzętu: lustrzanek, kamer wideo i aparatów systemowych z wymienną optyką. Statyw Compact Advanced jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu go z pudełka, w zestawie znajdziesz też praktyczny pokrowiec Joby ułatwiający przenoszenie.

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 3 kg |
| Wysokość maksymalna | 165 cm |
| Wysokość minimalna | 44,5 cm |
| Długość po złożeniu | 44 cm |
| Liczba sekcji | 5 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 1,42 kg |
| Dołączone akcesoria | Torba do przenoszenia |
| Kod sklepu (SKU) | JB01763 |
| Kod producenta (EAN) | 8024221717921 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.