towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Gizomos 2w1 Selfie Tripod
Uniwersalny statyw fotograficzny idealny dla aparatów cyfrowych i urządzeń mobilnych. Zapewnia dwie różne szerokości nóg oraz pięciostopniową regulację wysokości, umożliwiając idealne dopasowanie do każdej sytuacji fotograficznej. Wyposażony w głowicę kulową z wbudowanym uchwytem na telefon komórkowy, ten statyw oferuje wszechstronność dla fotografów i filmowców. Posiada gwint 1/4" oraz gorącą stopkę, umożliwiające zamocowanie dodatkowych akcesoriów.
Statyw 2w1
Gizomos GP-15ST to mini statyw/kijek do selfie, który stanowi przystępny cenowo dodatek umożliwiający użytkownikom wydobycie maksimum z tworzenia treści na smartfonie. W zestawie znajduje się uchwyt na telefon komórkowy, a maksymalne obciążenie wynoszące 2 kg pozwala na używanie tego mini statywu z kompaktowymi aparatami cyfrowymi i bezlusterkowymi. W obu konfiguracjach (jako mini statyw lub kijek do selfie) wszechstronna głowica kulowa umożliwia szybkie i łatwe dostosowanie kadru.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 2 kg |
| Wysokość maksymalna | 900 mm |
| Wysokość minimalna | 280 mm |
| Długość po złożeniu | 250 mm |
| Waga | 0,28 kg |
| Dodatkowe informacje | Dwie funkcje: kijek do selfie, tripod |
| Kod sklepu (SKU) | GIZ-GP-15ST |
| Kod producenta (EAN) | 6970723450120 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.