towar niedostępny
Dostępny
Opis
Wytrzymały statyw do smartfona Cullmann Primax 350
Nogi statywu Cullmann Primax 350 i kolumna środkowa zostały wykonane z anodyzowanego profilu aluminiowego. Górny segment nóg statywu w celu ochrony przed zimnem lub uszkodzeniem został pokryty wytrzymałą powłoką piankową. Primax 350 jest doskonały do pracy zarówno z aparatami CSC, lustrzankami cyfrowymi, jak i kamerami. W zestawie znajduje się również futerał na statyw z regulowanym paskiem na ramię.
Statyw Cullmann Primax 350 Black z wielozadaniową głowicą
Kompaktowa 3-kierunkowa głowica w Cullmann Primax 350 została wyposażona w szybko złącze do aparatu oraz 3-kierunkowy zacisk. Jest idealna do nowoczesnych systemów kamer CSC, a także do średniej wielkości lustrzanek cyfrowych i kamkorderów. Ponadto solidna płyta kamery z antypoślizgową podkładką z korka i śrubą przyłączeniową kamery 1/4 cala gwarantuje bezpieczne trzymanie.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 3 kg |
| Wysokość maksymalna | 135 cm |
| Wysokość minimalna | 53,5 cm |
| Długość po złożeniu | 56 cm |
| Liczba sekcji | 3 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 1,22 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 51351 |
| Kod producenta (EAN) | 4007134011861 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.