Smartfon Blaupunkt SL 02 Dual SIM złoty
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Telefon Blaupunkt SL 02 Dual SIM złoty
Obudowa w oryginalnym, stylowym kolorze to bardzo dobry sposób, aby zwrócić na siebie uwagę. Blaupunkt SL 02 posiada modny design, który łączy się z doskonałą ergonomią i bogatą funkcjonalnością. Korzystanie z niego będzie przyjemnością, a elegancki wygląd zapewni przyjemne wrażenia estetyczne.
Stabilne działanie
Nowoczesne podzespoły zostały dobrane optymalnie, aby zapewnić Ci niezawodną pracę urządzenia wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował. Korzystaj z niego w firmie, w szkole czy w czasie wolnym. Odpalaj ściągnięte aplikacje, przeglądaj zdjęcia i słuchaj muzyki w dowolnym miejscu. Ciesz się płynnością działania na co dzień.
Tradycja w służbie nowoczesności
Blaupunkt jest marką o bogatym doświadczeniu i długiej historii pełnej sukcesów. Przy projektowaniu tego telefonu zwrócono szczególną uwagę na jego niezawodność i trwałość. A żeby dać Ci jeszcze większe poczucie komfortu, producent dorzucił specjalne etui i ochronną folię na wyświetlacz. Teraz możesz śmiało korzystać z urządzenia w dowolnym miejscu.
Dane techniczne
- Chipset: MTK6580A, 1.3 GHz Quad Core
- RAM 1 GB l ROM 8 GB
- Ekran: HD, 720 x 1280
- GSM 900 / 1800 MHz
- WCDMA 900 / 2100 MHz
- Bateria: 2200 mAh
- Wi-fi
- Bluetooth
- GPS
- G-Sensor, L-Sensor
- Obsługuje karty SD do 32GB
- Single SIM + SD lub Dual SIM (brak karty SD)
- Aparat główny: 8 Mpix
- Aparat przedni: 5 Mpix
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 5" |
| System operacyjny | Android 7.0 |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 8 Mpix |
| Aparatu przedni (MP) | 5 Mpix |
| Procesor | MTK6580A |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 2 200 mAh |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Bluetooth |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| Nawigacja satelitarna | GPS |
| Dodatkowe informacje | Obsługa kart SD do 32 GB, G-Sensor, L-Sensor, WCDMA 900 / 2100 MHz |
| Kolor | Złoty |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | TESL02GLDEMO |
| Kod producenta (EAN) | 5999887068270 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.