towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki przewodowe JBL Tune500 białe
JBL Tune500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do doskonałej jakości dźwięku w każdej sytuacji. Słuchawki są lekkie i wygodne dzięki zastosowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Jednocześnie pozwalają na korzystanie z asystentów bez użycia urządzenia mobilnego. Są dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach oraz wyposażone w nieplączący się płaski przewód. Lekka, składana konstrukcja zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wrażenia odsłuchowe wysokiej jakości.

Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Przewodowa |
| Rodzaj łączności | Przewód |
| Zasięg | Długość kabla 1,2 m |
| Regulacja głośności | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Złącze | Jack 3,5 mm |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dodatkowe informacje c.d. | Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz, impedancja słuchawek: 32 om, czułość słuchawek: 95 dB, płaski przewód, jednoprzyciskowy pilot |
| Kolor | Biały |
| Waga | 148 g |
| Kod sklepu (SKU) | JBL-T500-WHT |
| Kod producenta (EAN) | 6925281939938 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.