Słuchawki Bluetooth Somostel douszne TWS BT 5.0 stero biały
5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Szybkie parowanie słuchawek
Zaawansowana technologia bt 5.0 zapewnia szybsze parowanie i większe bezpieczeństwo w porównaniu z innymi słuchawkami bezprzewodowymi, dzięki czemu uzyskujesz szybszą transmisję, stabilniejsze połączenie bez utraty sygnału i przerw w odtwarzaniu muzyki.
Pojedynczy krok automatycznego parowania można używać pojedynczych słuchawek.
Po pierwszym sparowaniu mogę automatycznie łączyć się z urządzeniem, jednocześnie odbierając cały sygnał BT - dźwięk HI-FI.
Przejrzysty cyfrowy wyświetlacz, możesz sprawdzić ile procent pozostało naładowanego etui.
Ciesz się muzyką przez cały dzień
Wbudowana bateria 25 mAh pozwala cieszyć się muzyką przez 3-4 godziny lub wysokiej jakości rozmowami w podróży.
Przenośne etui ładujące pomieści dodatkowe 3-krotne pełne ładowanie słuchawek, aby zapewnić do 12 godzin odtwarzania W sumie uzyskasz około 16 godzin odtwarzania.
Stereo i podwójne mikrofony redukujące hałas
Słuchawki Wiretess wykorzystują unikalny procesor dźwięku z 10-milimetrowymi głośnikami i trójwarstwowymi membranami kompozytowymi, aby przywrócić autentyczność i dynamikę dźwięku, zapewniając potężne basy, oszałamiające wysokie tony i wyraźne średnie.
2 wbudowane w słuchawki przetworniki wykorzystują redukcję szumów połączeń, aby zapewnić czysty i prawdziwy dźwięk, pozwalając cieszyć się wysokiej jakości rozmowami w dowolnym miejscu i czasie.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Douszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg | 6-10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Bateria słuchawek (Mode1:400911): 25mAh |
| Maksymalny czas pracy | 3-4 H |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje c.d. | Głośnik: F13 Copper Ring Speaker, bateria etui ładującego (Tryb1:701230 z płytką ochronną): 230mAh, Obie słuchawki mają pełne możliwości BT i mogą być używane indywidualnie. |
| Kolor | Biały |
| Waga | 3.1 g |
| Kod sklepu (SKU) | 32567 |
| Kod producenta (EAN) | 5904238713266 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.