towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Przewodowa |
| Rodzaj łączności | analogowe, brak Bluetootha/no ANC |
| Zasięg | N/A – słuchawki przewodowe |
| Regulacja głośności | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy (brak zasilania) |
| Maksymalny czas pracy | Nie dotyczy |
| Złącze | Jack 3,5 mm |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Tak – dwa wymienne kable 1,8 m, złącze 2‑pin Sennheiser |
| Dodatkowe informacje c.d. | Przetworniki dynamiczne, otwarte, 38 mm, Impedancja: 300 Ω, Pasmo przenoszenia: 8 Hz – 41 500 Hz, SPL: 104 dB (1 V RMS), THD < 0,04 % (1 kHz, 100 dB), Waga: ~260 g (bez kabla), Wysoki poziom komfortu – miękkie nauszniki z mikrofibry, lekkie prowadzenie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 260 g (bez kabli) |
| Dołączone akcesoria | Kable: 1,8 m, 6,3 mm jack + adapter 3,5 mm, 1,8 m, 4,4 mm Pentaconn, Pouch/torebka ochronna, Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | 700240 |
| Kod producenta (EAN) | 810091270370 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.