towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Selfie stick z kablem pomarańczowy
Selfie stick to niezbędny gadżet dla miłośników fotografii. Teleskopowe ramię można rozciągnąć do 50 cm, co sprawia, że idealnie sprawdza się w sytuacjach wymagających dodatkowej wysokości m.in. zdjęcia grupowe czy koncerty. Antypoślizgowa, gumowa rączka gwarantuje bezpieczny chwyt, a uchwyt do szybkiego mocowania smartfonu jest wyposażony w sprężynową klamrę, która pewnie trzyma urządzenie, chroniąc jego obudowę przed zarysowaniami dzięki gumowej powłoce. Klamra pasuje do smartfonów o szerokości od 5,5 do 7,5 cm (w orientacji poziomej). Kompaktowa konstrukcja, po złożeniu ma jedynie 15 x 4,5 cm, a kabel 3,5 mm typu Jack połączony ze zintegrowanym spustem migawki zapewnia wygodne i szybkie robienie zdjęć.
Specyfikacja
| Kompatybilność | smartfony o szerokości 5,5 do 7,5 cm |
| Maksymalna wysokość statywu | 50 cm |
| Minimalna wysokość statywu | 15 cm |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Dodatkowe informacje | Kabel 3,5 mm typu Jack połączony ze zintegrowanym spustem migawki |
| Kod sklepu (SKU) | 001396620000 |
| Kod producenta (EAN) | 4047443300249 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.