towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Wrota Quadralite - dla paneli LED Thea 600 RGB PRO
Quadralite Wrota Thea 600 RGB PRO to poręczny modyfikator światła, opracowany specjalnie dla lamp LED Thea 600 RGB PRO. Poprzez regulację ustawienia skrzydeł, wrota w precyzyjny sposób ograniczają rozproszenie światła, zwiększają kontrast i umożliwiają uzyskanie bardziej wyraźnego przejścia pomiędzy światłem a cieniem. Przez kontrolę rozpraszania wiązki świetlnej wrota pomagają także uniknąć niepożądanych flar czy blików. Doskonale sprawdzają się przy zdjęciach i materiałach wideo.
Wytrzymała, składana konstrukcja wrót Quadralite
Przemyślana konstrukcja zapewnia szybki montaż, zarówno w studiu, jak i w plenerze. Wrota wykonano w całości z metalu, co gwarantuje wytrzymałość i zapewnia wieloletnią bezproblemową eksploatację.
Specyfikacja
| Zastosowanie | Do wszystkich lamp Quadralite Thea 600 RGB PRO |
| Mocowanie | Gwint 1/4" |
| Dodatkowe informacje | W pełni metalowa, składana konstrukcja |
| Rozmiar | 43 x 22 x 2 cm |
| Waga | 505 g |
| Kod sklepu (SKU) | FT_005859 |
| Kod producenta (EAN) | 5901698719395 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.