towar niedostępny
Dostępny
Opis
Wrota Quadralite - dla lamp Thea 300 RGB PRO
Quadralite Wrota Thea 300 RGB PRO to poręczny modyfikator światła, stworzony specjalnie dla paneli LED Thea 300 RGB PRO. Poprzez regulację ustawienia skrzydeł, wrota w kontrolowany sposób ograniczają rozproszenie światła, zwiększają kontrast i umożliwiają uzyskanie bardziej wyraźnego przejścia pomiędzy światłem a cieniem. Przez kontrolę rozpraszania wiązki świetlnej wrota pomagają także uniknąć niepożądanych flar czy blików.
Wrota Quadralite Thea 300 RGB PRO - solidna, składana konstrukcja
Doskonale sprawdzają się przy zdjęciach i materiałach wideo. Przemyślana konstrukcja zapewnia szybki montaż, zarówno w studiu, jak i w plenerze. Wrota wykonano w całości z metalu, co gwarantuje wytrzymałość i zapewnia wieloletnią eksploatację.
Specyfikacja
| Zastosowanie | Do lamp Quadralite Thea 300 RGB PRO |
| Mocowanie | Gwint 1/4" |
| Dodatkowe informacje | W pełni metalowa, składana konstrukcja |
| Rozmiar | 22 x 22 x 2.5 cm |
| Waga | 350 g |
| Kod sklepu (SKU) | FT_005858 |
| Kod producenta (EAN) | 5901698719388 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.