towar niedostępny
Dostępny
Opis
Przewód TRRS Rode SC1
Rode SC1 to wysokiej klasy ekranowany kabel przedłużający, przeznaczony do mikrofonów Rode SmartLav i SmartLav +. Przewód ma 6 metrów długości i posiada pozłacane styki.

Specyfikacja
| Kompatybilność | SmartLav, SmartLav+ |
| Wtyk | TRRS MiniJack 3,5 mm |
| Długość | 6 m |
| Dodatkowe informacje | Wtyczki pokryte złotem |
| Wymiary | 6000 x 3 x 3 mm |
| Waga | 75 g |
| Kod sklepu (SKU) | RODEKABSC1 |
| Kod producenta (EAN) | 698813003167 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.