towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Projektor domowy Philips LED NeoPix 320 – nowoczesny obraz
Źródło światła LED wyświetla kontrastowe, żywe kolory, charakteryzujące się przy tym żywotnością do 30 tysięcy godzin. Oprócz tego pobór mocy jest znacząco niższy, porównując do standardowych projektorów lampowych, co umożliwia realistyczne oglądanie na większym obrazie. NeoPix 320 gwarantuje oszałamiający obraz w rozdzielczości Full HD 1080p o przekątnej 80 cali. Obraz pozostaje realistyczny, a wyświetlany tekst jest znakomicie czysty. Urządzenie jest wyposażone w automatyczną korekcję zniekształceń trapezowych, dzięki czemu z łatwością można wyeliminować zniekształcone obrazy, co gwarantuje idealne proporcje obrazu, nawet w trudnych warunkach!

Projektor NeoPix 320 – nieograniczone możliwości
Neopix 320 posiada fabrycznie wbudowane aplikacje, takie jak Disney+, Netflix, Amazon Prime i wiele innych! Gdziekolwiek jesteś, korzystaj dowolnie z niekończącej się rozrywki od razu po wyjęciu z opakowania. Łączność Wi-Fi oraz Bluetooth zapewnia szybkość i stabilność, której potrzebujesz, aby przesyłać strumieniowo wszystkie treści. Dzięki złączu HDMI podłączysz każde dowolne urządzenie multimedialne, takie jak smartfon lub konsolę do gier. Z łatwością możesz odtwarzać filmy, zdjęcia i pliki audio z urządzenia USB dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu. Technologia Wi-Fi Dual Band idealnie sprawdza się do gier online i oglądania filmów w jakości Full HD.

Specyfikacja
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Źródło światła | LED |
| Trwałość źródła światła LED | do 30 000 godz. |
| Obsługiwana rozdzielczość | 1920x1080 |
| Wielkość wyświetlanego obrazu | do 80" |
| Odległość projekcji | 80″ przy odległości 96″ (244 cm) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Proporcje rzutu | 1,4:1 |
| Współczynnik kontrastu | 250 lm |
| Regulacja ostrości | ręczna |
| Korekcja zniekształceń trapezowych | cyfrowa |
| Zintegrowany odtwarzacz multimedialny | Tak |
| Dźwięk | wbudowany głośnik 2 × 5W |
| Łączność | WiFi, Bluetooth, 1x HDMI, 1x USB, gniazdo audio 3,5mm |
| Źródło zasilania | gniazdo prądu stałego (24V, 4A ) |
| Wymiary | 216 × 246 × 93 mm |
| Waga | 1,2kg |
| Dołączone akcesoria | pilot, kabel HDMI, kabel zasilający, instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | PH-NPX320INT |
| Kod producenta (EAN) | 7640186961608 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.