Obiektyw FujiFilm XF 16 mm f/1.4 R WR
3.66667
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Obiektyw FujiFilm FUJINON XF 16mm f/1.4 R WR
Obiektyw FujiFilm FUJINON XF 16mm f/1.4 R WR oferuje stałą długość ogniskową 16 mm (odpowiednik formatu 35 mm: 24 mm), niezwykle szerokie pole widzenia i znakomitą wydajność optyczną. Maksymalna przysłona F1,4 zapewnia wysoką jakość obrazu przy słabym oświetleniu i atrakcyjny efekt bokeh na zdjęciach makro, które można wykonywać z minimalnej odległości roboczej 15 cm. Szybki autofokus, odporna na warunki pogodowe, kurz i mróz do -10 °C konstrukcja oraz łatwość przenoszenia wynikająca z kompaktowych rozmiarów przekładają się na szerokie spektrum możliwości fotografowania.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | FujiFilm X |
| Format matrycy | Tylko APS-C |
| Zakres ogniskowej | 16 mm |
| Przysłona | f/1.4 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 15 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 13 elementów w 11 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 67 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 73,4 x 73 mm |
| Waga | 375 g |
| Kod sklepu (SKU) | 16463670 |
| Kod EAN | 074101026405 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.