Laptop HP Victus 15-fa0112nw 75L39EA 15,6" / Intel Core i5 / 16 GB / 512 GB SSD / FreeDOS / czarny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
HP Victus 15-fa0112nw - szybki laptop dla graczy
HP Victus 15-fa0112nw to ciekawa propozycja dla wytrawnych graczy. To prawdziwa bestia, kiedy chodzi o wydajność. Procesor Intel Core 12. generacji, nowoczesna karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050Ti i 16 GB pamięci RAM gwarantują płynną grę, nawet w najbardziej wymagających tytułach. Znakomity, 15,6 calowy ekran FHD oferuje odświeżanie obrazu z częstotliwością 144 Hz, a Ty możesz cieszyć się z idealnie płynnego obrazu i zyskujesz dodatkową przewagę nad przeciwnikami.
Moc procesora Intel
HP Pavilion 15" to laptop, który nie pozwoli Ci zwolnić tempa. Dzięki wydajnemu procesorowi Intel Core i5, ten laptop poradzi sobie z każdym zadaniem, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, w szkole, czy na wakacjach.
Laptop HP Victus 15-fa0112nw - komfort działania
HP Victus 15-fa0112nw to nie tylko świetny obraz i wydajność. Komfort działania zapewnia udoskonalony, wydajny system chłodzenia z dwoma wentylatorami i powiększonymi wlotami powietrza. Dzięki niemu nawet przy najbardziej intensywnej rozgrywce unikniesz przegrzewania urządzenia. Komfort obsług zapewnia też wygodna pełnowymiarowa klawiatura i duży, precyzyjny panel dotykowy z obsługą technologii wielodotykowej.
Laptop HP Victus 15-fa0112nw - wydajność na maksa
Za doskonałe osiągi HP Victus 15-fa0112nw odpowiada wydajny Intel Core 12. generacji, nowoczesna karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050Ti i 16 GB pamięci RAM. To zestaw, który zapewni odpowiednią ilość klatek na sekundę nawet w najnowszych, wymagających tytułach. Podczas przeglądania sieci, prac w programach biurowych czy nawet obróbki zdjęć warto przełączyć się na podstawowy układ graficzny Intel UHD Graphics, wydłużając czas pracy na akumulatorze.
Laptop HP Victus 15-fa0112nw - dźwięk B&O
Pojemny akumulator 70 Wh zapewni Ci więcej czasu na wbijanie leveli bez potrzeby ponownego ładowania, a podczas grania w klimatyczne gry i oglądania filmów szybko docenisz świetne brzmienie systemu audio sygnowanego przez Bang & Olufsen.
Laptop gamingowy HP Victus - funkcje, których potrzebujesz
HP Victus to laptop, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Od usprawnionego układu chłodzenia, po kamerę HD, ten laptop jest gotowy na każde, nie tylko gamingowe wyzwanie. Dodatkowo, dzięki karcie MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 (2×2) z modułem Bluetooth 5.3 Combo, możesz cieszyć się szybkim i stabilnym połączeniem internetowym.
Specyfikacja
| Marka | Acer |
| System operacyjny | Brak systemu |
| Typ ekranu | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Procesor | Intel Core i5 (8 rdzeni, 12 wątków) |
| Taktowanie procesora (GHz) | maks. 4,4 GHz z technologią Intel® Turbo Boost |
| Rodzaj pamięci RAM | DDR4 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj dysku | SSD M.2 PCIe |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce RTX 3050Ti + Intel UHD Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | akumulator litowo-jonowy 70 Wh |
| Łączność | LAN (RJ-45) 10/100/1000 , WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, mikrofonowe/słuchawkowe (combo), USB 3.2 2 szt., USB-C 1 szt |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wymiary | 35,7 x 23 x 25,5 cm |
| Waga | 2,29 kg |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci SD, kamera HP Wide Vision HD 720p z redukcją szumów i wbudowanym układem dwóch mikrofonów cyfrowych, system dźwięku B&O, HP Audio Boost |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy |
| Kod sklepu (SKU) | 75L39EA |
| Kod producenta (EAN) | 197029327017 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.