towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank Xtorm Voyager XB303 - 26000 mAh i Power Delivery 60W
Poznaj niezwykły powerbank Xtorm Voyager XB303. Jego poręczna stylowa obudowa kryje potężny akumulator o pojemności 26000 mAh. Dzięki technologii Power Delivery (PD 60W) możesz nie tylko błyskawicznie naładować smartfon, słuchawki TWS czy tablet, ale także urządzenia o większym poborze energii, na przykład laptop czy baterię w profesjonalnym aparacie fotograficznym. Xtorm Voyager XB303 jest częścią innowacyjnej serii XB3. Ciekawy design, wysokiej jakości materiały oraz rewelacyjne parametry techniczne sprawiają, że jest on najlepszym rozwiązaniem do ładowania urządzeń mobilnych.

Powerbank Xtorm Voyager XB303 60W 26000 mAh - 4 wyjścia USB
Xtorm Voyager XB303 wykorzystuje najlepsze na rynku ogniwa litowo-jonowe klasy A o zwiększonej gęstości i trwałości. Czytelne diody LED informują o dostępnym poziomie energii. W dodatku zastosowane technologie umożliwiają naładowanie do pełna akumulatora 26000 mAh zaledwie w 3.5 godziny! Wbudowane porty (1x USB-C 60W, 1x USB-C 15W, 2x USB Quick Charge 3.0) umożliwiają jednoczesne ładowanie czterech urządzeń. Wbudowany układ kontrolny i chip APM chroni przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku oraz podłączonej elektroniki, a także automatycznie dostosowuje najlepsze parametry pracy. W pomysłowych zagłębieniach z boku obudowy znajdziesz 2 elastyczne przewody USB-C zoptymalizowane do obsługi technologii PD.

Powerbank Xtorm Voyager XB303 60W - nie porysuje zawartości torby
Xtorm Voyager XB303 nie tylko dostarcza solidną porcję energii, kiedy jej najbardziej potrzebujesz, ale także świetnie wygląda. Przemyślana konstrukcja i kompaktowe rozmiary sprawiają, że powerbank doskonale leży w dłoni, a lekko zaokrąglone krawędzie i gumowane wykończenie chroni zawartość torby przed zarysowaniem.

Xtorm Voyager XB303 - jakość dla wymagających
Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku aby sprostać oczekiwaniom błyskawicznie rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek najwyższej klasy, nowatorskie i uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego.

Specyfikacja
| Pojemność | 26 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 5 |
| Rodzaje złączy | USB-C, USB |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wejście: USB-C PD 60W, wyjście: 1x USB-C 60W, 1x USB-C 15W (5V/3A) , 2x USB Quick Charge 3.0 |
| Wysokość | 179 mm |
| Szerokość | 92 mm |
| Grubość | 23 mm |
| Waga | 512 g |
| Akcesoria dodatkowe | 2x przewód USB-C, instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | XB303 |
| Kod producenta (EAN) | 8718182274189 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.