towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Xtorm Titan XB4 - 24000 mAh i Power Delivery 60W
Powerbank XB4 Titan o pojemności 24000 mAh z 3 wyjściami USB-C PD zgrabnie łączy kultowy design oraz doskonałą specyfikację techniczną, ekologiczne materiały oraz innowacyjne funkcje. Z tym urządzeniem bardzo szybko naładujesz swojego ultrabooka, tablet lub smartfon.

Cechy charakterystyczne powerbanku Xtorm Titan XB4
- Wysoka moc wyjściowa portów USB-C - Powerbank Titan został wyposażony w trzy potężne wyjścia USB-C PD o łącznej mocy 90 W. Port USB-FC PD o mocy 60 W został tak zoptymalizowany, by naładować ultrabooki oraz inne lekkie laptopy. Pozostałe wyjścia USB-C PD doskonale sprawdzą się przy ładowaniu smartfona lub tabletu.
- Power Delivery: Technologia szybkiego ładowania i jej korzyści - Powerbank Xtorm Titan można naładować w mniej niż dwie godziny dzięki wejściu USB-C PD o mocy 60 W. Zastosowana technologia Pass-through pozwala na jednoczesne ładowania Titana oraz innych urządzeń.
- Certyfikowane zabezpieczenia - Dla zabezpieczenia zarówno baterii Xtorm, jak i ładowanego urządzenia, wbudowano chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem oraz przegrzaniem. Chip ten automatycznie równoważy moc ładowania podłączonego sprzętu.
- Bateria klasy A - Ogniwa, wykorzystywane przez Xtorm, spełniają nawet najwyższe wymogi bezpieczeństwa i zapewniają szybkie ładowanie podłączonych urządzeń.
- Komfort użytkowania - Producent zwrócił uwagę na gładkie, miękkie w dotyku wykończenie, które doskonale sprawdza się przy codziennym użytkowaniu. Do tego dochodzi starannie zintegrowany magnetyczny kabel USB-C oraz wyświetlacz LED.
- Pełna kontrola poziomu baterii - Powerbank Titan oferuje wyświetlacz LED, który doskonale komponuje się z ogólną konstrukcją urządzenia. Pikselowy wzór w stylu retro pojawia się tylko wtedy, gdy zostanie wywołany i pokazuje rzeczywisty procent baterii oraz stan naładowania. Po wyłączeniu wyświetlacz staje się całkowicie niewidoczny, co daje całemu urządzeniu totalnie minimalistyczny styl.
- Ochrona środowiska - Xtorm stara się działać możliwie ekologicznie, dlatego w korpusie powerbanka zastosowano plastik pochodzący z recyklingu. Podobnie powstają opakowania produktów. Same w sobie produkty, takie jak powerbanki, są niezwykle trwałe oraz wysokiej jakości, co powoduje niwelowanie procesu wymiany na nowy po krótkim czasie.

Parametry powerbanku Xtorm Titan
- Pojemność baterii: 24 000 mAh/88,8 Wh
- Typ baterii: Litowo-jonowa
- Rozmiary: 190 x 90 x 30 mm
- Wejście: 1x USB-C Power Delivery 60 W
- Wyjście: 1x USB-C Power Delivery 60 W, 2x USB-C Power Delivery 30 W
- Waga: 626 g
- Dodatkowa zawartość: 1x zintegrowany w obudowie kabel USB-C/USB (60W), instrukcja obsługi

Xtorm Titan XB401 - jakość dla wymagających
Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku aby sprostać oczekiwaniom błyskawicznie rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek najwyższej klasy, nowatorskie i uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego.

Specyfikacja
| Pojemność | 24 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wejście: 1x USB-C Power Delivery 60 W, wyjście: 1x USB-C Power Delivery 60 W, 2x USB-C Power Delivery 30 W |
| Wysokość | 190 mm |
| Szerokość | 90 mm |
| Grubość | 30 mm |
| Waga | 626 g |
| Akcesoria dodatkowe | 1x przewód USB-C, instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | XB401 |
| Kod producenta (EAN) | 8718182276732 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.