Powerbank Xtorm Titan Pro USB-C 140W 24000 mAh
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Xtorm Titan Pro USB-C 140W 24000 mAh
Powerbank Xtorm Titan Pro łączy kultowy design z wiodącymi w swojej klasie specyfikacjami, ekologicznymi materiałami i innowacyjnymi funkcjami. To idealny Power Bank do szybkiego ładowania laptopów z portem zasilania USB-C do 140W!
Powerbank Xtorm Titan Pro - super szybkie ładowanie USB-C Power Delivery
Titan Pro posiada 4 potężne wyjścia USB-C PD o łącznej mocy 150 W. To, co go wyróżnia na tle dostępnych marek na rynku, to port USB-C PD o mocy aż 140 W! Power Bank jest zoptymalizowany do ładowania ultrabooków i innych laptopów, które wymagają większej mocy zasilana. Ten fakt czyni go bardzo uniwersalnym produktem. Pozostałe wyjścia USB-C PD doskonale nadają się do ładowania innych urządzeń z portem USB-C. Dzięki wejściu USB-C PD o mocy 100 W powerbank można w pełni naładować w 1,5 godziny. Zastosowana technologia Pass-through pozwala na jednoczesne ładowanie Titana Pro i innych urządzeń.
Powerbank Xtorm Titan Pro USB-C 140W 24000 mAh - chip APM
Wbudowany chip APM zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii Xtorm, jak i ładowanego urządzenia. Chip automatycznie równoważy moc ładowania podłączonego sprzętu. Xtorm używa tylko najlepszych ogniw, które spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, aby zapewnić szybkie ładowanie urządzeń.
Specyfikacja
| Pojemność | 24 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wejście: 1x USB-C PD 100 W. Wyjście: 1x USB-C Power Delivery 140 W, 1x USB-C PD 100 W, 2x USB-C PD 30 W |
| Wysokość | 185 mm |
| Szerokość | 90 mm |
| Grubość | 25 mm |
| Waga | 558 g |
| Akcesoria dodatkowe | 1x zintegrowany w obudowie kabel USB-C / USB (60 W), instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | XB402 |
| Kod producenta (EAN) | 8718182276749 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.