Powerbank solarny Xtorm Xtreme Solar Power Bank XR104 20W 10000 mAh
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank solarny Xtorm Xtreme Solar Power Bank XR104 10000 mAh
Xtorm Xtreme Solar Power Bank XR104 to wytrzymała zewnętrzna ładowarka solarna / powerbank, wykonana z myślą o długim użytkowaniu. Jeżeli chcesz poczuć wolność działania, a brak energii w urządzeniu ogranicza Twoje zamiary - 10000 mAh Xtorm 20W PD jest stworzona dla Ciebie. Kompaktowy rozmiar, pojemność i niezwykła wytrzymałość sprawiają, że ładowarka stanie się najlepszym towarzyszem wszelkich Twoich przygód.

Powerbank Xtorm Xtreme Solar Power Bank XR104 - panel SunPower o mocy 1,2 W
Powerbank można ładować na dwa sposoby: przez port USB-C, albo po prostu wynosząc ją na zewnątrz i pozwalając, aby wbudowany panel słoneczny SunPower przetworzył promienie słoneczne w energię. Panel SunPower 1,2 W efektywnie działa nawet w pochmurny dzień!

Powerbank solarny Xtorm XR104 - akumulator 10000 mAh i USB-C PD 20W
Ładowarka solarna jest wyposażona w baterię litowo-polimerową o pojemności 10000 mAh, wystarczająco mocną, aby naładować smartfon od 3 do 4 razy. Ładowarka posiada również wyjście USB-C Power Delivery 20 W, które błyskawicznie ładuje smartfon, co pozwala na działanie w każdej chwili.

Ładowarka solarna Xtorm Xtreme Solar Power Bank XR104 - stworzona z myślą o przygodzie
Xtorm Xtreme Solar Power Bank XR104 posiada wytrzymałą obudowę z certyfikatem IPX4 i jest odporny na zachlapania, upadki. Dodatkowo jest wyposazony w potężną zintegrowaną latarkę LED, co czyni go idealnym urządzeniem zasilającym, dzięki któremu przeżyjesz niejedną przygodę na świeżym powietrzu. Dzięki dużej pojemności baterii i potężnemu panelowi słonecznemu zawsze będziesz mieć pod ręką trochę dodatkowej energii, gdziekolwiek i kiedykolwiek będzie potrzebna!

Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | USB-C, USB |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Klasa odporności IPX4, wejście: panel solarny SunPower 1,2W, USB-C PD 20W, wyjście: 1 x USB-C PD 20W, 2 x USB-A Quick Charge 3.0 18W, latarka |
| Wysokość | 170 mm |
| Szerokość | 90 mm |
| Grubość | 20 mm |
| Waga | 289 g |
| Akcesoria dodatkowe | 1x przewód USB, instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | XR104 |
| Kod producenta (EAN) | 8718182275469 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.