towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Etui na aparat Lowepro Hardside CS 20
Hardside CS 20 ze sztywną kompozytową powierzchnią zewnętrzną FormShell ™ zapewnia solidną ochronę, a karbowana wyściółka wewnątrz utrzymuje aparat na miejscu. Etui posiada wewnętrzną elastyczną kieszeń, szlufkę na pasek i pasek na ramię. Idealny futerał do przenoszenia i ochrony małych aparatów typu point-and-shoot.

Specyfikacja
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Ochrona dzięki powłoce FormShell ™, regulowany pasek na ramię |
| Długość | 11,5 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga | 0.09 kg |
| Kod sklepu (SKU) | LP37164 |
| Kod EAN | 56035371646 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.