towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Manfrotto 501PL - płytka przesuwna kompatybilna z mocowaniami Q5
Profesjonalna płytka przesuwna Manfrotto 501PL. Wykonana z lekkiego i wytrzymałego aluminium, niezawodna i zaprojektowana tak, aby z łatwością wytrzymywała intensywne użytkowanie. Płytka przesuwna 501PL jest kompatybilna z mocowaniami Q5. W zestawie znajdują się śruby mocujące 1/4'' oraz 3/8''.

Specyfikacja
| Zastosowanie | Kompatybilna z mocowaniami Q5 |
| Dodatkowe informacje | Gwint mocujący 1/4", redukcja 3/8'' |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 9 x 5 x 1,1 cm |
| Waga | 90 g |
| Kod sklepu (SKU) | 501PL |
| Kod producenta (EAN) | 8024221223132 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.