towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Płytka Manfrotto MOVE MVAQR-PLATE - dla kreatywnych filmowców
Manfrotto MOVE MVAQR-PLATE to kompaktowa, okrągła złączka przeznaczona do systemu szybkiego montażu MOVE. To całkowicie nowa koncepcja mocowania sprzętu filmowego. Przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa akcesoria MOVE zapewniają szybką i komfortową wymianę statywów, głowic, urządzeń do kontroli ruchu, stabilizatorów i sliderów. Płytka MOVE jest wykonana z anodyzowanego aluminium, obrabianego metodą CNC.

Płytka Manfrotto MOVE MVAQR-PLATE - dla sprzętu o wadze do 20kg
Złączka Manfrotto MOVE jest wyposażona w śrubę montażową z gwintem 1/4" oraz adapter do 3/8". Dodatkowa śruba kontrująca, chroni zamontowaną głowicę lub urządzenie przed przypadkowym odkręceniem. Jest mała i lekka, a mimo to jest wystarczająco mocna, aby współpracować ze sprzętem o wadze do 20 kg. Całość zapewnia bezpieczną pracę w dowolnej konfiguracji i położeniu.

Specyfikacja
| Zastosowanie | Standardowa płytka systemu Manfrotto MOVE |
| Dodatkowe informacje | Udźwig: 20 kg, mocowanie: 1/4'' z adapterem do 3/8'', wykonana z aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5 x 2,2 cm |
| Waga | 45 g |
| Kod sklepu (SKU) | MVAQR-PLATE |
| Kod producenta (EAN) | 8024221722611 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.