Plecak na aparat Lowepro Photo Hatchback BP 150 AW II czarny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak foto Lowepro Photo Hatchback BP 150 AW II czarny
Plecak na aparat Lowepro Photo Hatchback BP 150 AW II to idealne rozwiązanie do bezpiecznego transportu sprzętu fotograficznego. Plecak oferuje wyjątkowy komfort dzięki miękkiej wyściółce umieszczonej w tylnym panelu oraz w szelkach, co znacząco poprawia komfort noszenia. Wewnętrzna struktura plecaka jest inteligentnie zaprojektowana z wykorzystaniem systemu przegród, które można łatwo przymocować za pomocą rzepów. Pozwala to na indywidualne ustawienie przestrzeni wewnętrznej i dostosowanie jej do różnych typów sprzętu fotograficznego. Szelki i pas biodrowy są również wyposażone w możliwość regulacji, co pozwala na idealne dopasowanie plecaka do kształtu ciała.

Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pojemność: 12 L, wbudowana osłona All Weather AW Cover |
| Wymiary zewnętrzne | 27.5 x 18.5 x 47 cm |
| Wymiary wewnętrzne | przestrzeń na aparat: 15 x 19,5 x 11,0 cm |
| Waga | 1.2 kg |
| Kod sklepu (SKU) | LPPHHBBP150 |
| Kod producenta (EAN) | 56035369551 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.