Plecak Manfrotto PRO Light Flexloader L (MBPL2-BP-FX-L)
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Flexloader L (MBPL2-BP-FX-L) to największy model z całej kolekcji PRO Light
Jego pojemność pozwala na zapakowanie dwóch lustrzanek lub bezlusterkowców, wielu dodatkowych obiektywów, drona, do trzech statywów, slider, laptopa 15” oraz wielu dodatkowych akcesoriów.
Całość wnętrza MBPL2-BP-FX-L możemy indywidualnie dostosować
Cechą charakterystyczną Flexloader’a jest możliwość zmiany jego pojemności za pomocą suwaków – system znany z walizek podróżnych. Kiedy nie potrzebujemy całości miejsca, po zapięciu zamka plecak staje się bardziej kompaktowy. Po otwarciu natomiast, mamy do dyspozycji dodatkową, niezależną, dużą kieszeń przeznaczona np. na gimbal’a do lustrzanki. Całość wnętrza możemy indywidualnie dostosować za pomocą systemu modułowych przegród.
Wybrane funkcje plecaka PRO Light Flexloader L
- Dołączony, niezależny organizer na większą ilość akcesoriów
- Środkowe mocowanie na duży statyw lub slider w przedniej części plecaka
- Dedykowana kieszeń miesząca laptop o przekątnej 15 cali
- Nowoczesny system zabezpieczeń M-Guard
- Dwustronny pokrowiec DuoFace, skutecznie chroniący plecak przed deszczem i słońcem
- Wodoodporna i odporna na podarcie tkaninę RipStop
- Elementy z materiału HYPALON znanego z odporności na ekstremalne temperatury substancje chemiczne i ścieranie
- Wzmocnienia w kluczowych miejscach plecaka wykonane z trwałej i wyjątkowo odpornej na uszkodzenia tkaniny NYLON 1680D
- Wzmocnienia strukturalne SAS – TEC w celu zapewnienia maksymalnej i wielokrotnej ochrony przed uderzeniami.
Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Nylon |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Strukturalne wzmocnienia SAS-TEC, trzy mocowania na statywy, ochrona przeciwsłoneczna, wymiary bagażu podręcznego |
| Wymiary zewnętrzne | 36 x 35 x 56 cm |
| Wymiary wewnętrzne | przegroda główna: 26 x 15 x 47 cm, przestrzeń na aparat: 26 x 15 x 47 |
| Waga | 3 kg |
| Kod sklepu (SKU) | MBPL2-BP-FX-L |
| Kod producenta (EAN) | 8024221720990 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.