Plecak Manfrotto PRO Light Backloader M (MBPL2-BP-BL-M)
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak fotograficzny Manfrotto Chicago 50 Dark - lekki i uniwersalny
Model Backloader M charakteryzuje się możliwością dostępu na dwa sposoby: od góry (szybki dostęp) i od tyłu (bezpieczny dostęp do całości sprzętu).
Manfrotto Plecak PRO Light Backloader M - bardzo pojemny
Jego pojemność pozwala na zapakowanie lustrzanki lub bezlusterkowca (także z gripem) z dołączonym obiektywem 70-200, 3-4 dodatkowych obiektywów, małego drona, laptop 15” oraz wielu dodatkowych akcesoriów.
Modularna konstrukcja plecaka Manfrotto
Backloader M posiada ruchomy panel który pozwala podzielić przestrzeń główną plecaka na trzy sposoby:
- 30% rzeczy osobiste – łatwy dostęp otwierany z góry plecaka i 70% komora na sprzęt fotograficzny
- 70% rzeczy osobiste – łatwy dostęp otwierany z góry plecaka i 30% komora na sprzęt fotograficzny
- 100% określonego przeznaczenia (sprzęt lub rzeczy osobiste
- Całość możemy indywidualnie dostosować za pomocą systemu modułowych przegród.
Zalety plecaka Pro-Light Backloader M
Wygodne szelki zapewnią komfort noszenia nawet przy większym obciążeniu. O dodatkową stabilizacje i rozkład ciężaru zadba taśma stabilizująca na wysokości klatki piersiowej o regulowanej wysokości oraz pas biodrowy który możemy wygodnie spiąć gdy nie będzie używany. Tylna ściana plecaka jest pokryta siatką, która zapewnia obieg powietrza i pozwala oddychać skórze w czasie noszenia.
Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Tkanina syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Kieszeń na laptopa 15", system ochrony sprzętu - M-Guard™, strukturalne wzmocnienia SAS-TEC. mocowanie na statyw po obu stronach, kłódka z systemem TSA i stalowe linki do zabezpieczania zamków komory głównej |
| Wymiary zewnętrzne | 32 x 26 x 52 cm |
| Wymiary wewnętrzne | przegroda główna: 27 x 16 x 43 cm, przestrzeń na aparat: 27 x 16 x 40 cm |
| Waga | 1.89 kg |
| Kod sklepu (SKU) | MBPL2-BP-BL-M |
| Kod producenta (EAN) | 8024221717761 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.