Plecak Manfrotto Advanced III Gear (MBMA3-BP-GM)
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Manfrotto Advanced III Gear - niezwykle pojemny
Advanced III Gear przeznaczony jest do przenoszenia i zabezpieczenia lustrzanek i bezlusterkowców. Jego wnętrze pomieści lustrzankę z dołączonym obiektywem 70-200/2.8, a także 4 dodatkowe obiektywy. Równie dobrze może być używany do przenoszenia pełnoklatkowego bezlusterkowca z dołączonym obiektywem 70-200/4 i 2 dodatkowe obiektywy, oraz zestaw DJI Mavic Air 2. Do sprzętu dostaniesz się otwierając przedni panel plecaka.
MBMA3-BP-GM z dbałością o Twój sprzęt foto
Cała kolekcja Manfrotto Advanced III wyposażona została nowoczesny system ochrony M-Guard™. System ten to przegrody wykonane ze specjalnej, gęstej pianki EVA, która znakomicie absorbuje uderzenia, a jednocześnie może być cieńsza niż rozwiązania stosowane do tej pory. Specjalny kształt przegród umożliwia zaginanie, dzięki czemu możesz lepiej wykorzystać miejsce wewnątrz torby. Wszystkie zewnętrzne materiały są wodoodporne, a na trudniejsze warunki pogodowe dołączony jest pokrowiec przeciwdeszczowy. Od zewnątrz możesz dostać się do kieszeni przeznaczonej na laptopa o przekątnej do 15 cali. Z boku plecaka możesz przytroczyć statyw turystyczny poprzez zintegrowane paski. Pojemna kieszeń na przedzie pozwoli zorganizować drobne i większe akcesoria.
Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Tkanina syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Wymiary bagażu podręcznego w samolocie |
| Wymiary zewnętrzne | 33 x 18.5 x 47 cm |
| Wymiary wewnętrzne | komora główna: 29 x 13.5 x 39 cm, przestrzeń na aparat: 29 x 13.5 x 39 cm |
| Waga | 1.16 kg |
| Kod sklepu (SKU) | MBMA3-BP-GM |
| Kod producenta (EAN) | 8024221721737 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.