Plecak Manfrotto Advanced III Fast (MBMA3-BP-FM)
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak Manfrotto Advanced III Fast (MBMA3-BP-FM) wyjątkowo praktyczny
Advanced III Fast zaprojektowano tak, żeby był maksymalnie wszechstronny i spełniał wszystkie oczekiwania fotografów. Szybki dostęp do sprzętu znajduje się po bokach plecaka, a jednocześnie masz możliwość otworzyć cały przód, odkrywając pełną zawartość dolnej komory plecaka. Bez problemu pomieścisz tam pełnoklatkowego bezlusterkowca z założonym 70-200mm f/4, 4 dodatkowe obiektywy czy lampy reporterskie.
Gotowy na wszystko MBMA3-BP-FM
Cała kolekcja Manfrotto Advanced III wyposażona została nowoczesny system ochrony M-Guard™. System ten to przegrody wykonane ze specjalnej, gęstej pianki EVA, która znakomicie absorbuje uderzenia, a jednocześnie może być cieńsza niż rozwiązania stosowane do tej pory. Specjalny kształt przegród umożliwia zaginanie, dzięki czemu możesz lepiej wykorzystać miejsce wewnątrz torby. Wszystkie zewnętrzne materiały są wodoodporne, a na trudniejsze warunki pogodowe dołączony jest pokrowiec przeciwdeszczowy.
Idealnie pakowny
W górnej części możesz przenosić rzeczy osobiste lub drugi aparat z założonym obiektywem i drobne akcesoria. Kieszeń przeznaczona na laptopa (do 15'') znajduje się od strony pleców, a dostęp przez sprytnie umieszczony suwak z boku plecaka. Dołączone paski umożliwią przytroczenie statywu na przedzie plecaka.
Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Tkanina syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Wymiary bagażu podręcznego w samolocie, wodoodporny, wnętrze wykonane z gęstej pianki EVA |
| Dołączone akcesoria | Pokrowiec przeciwdeszczowy |
| Wymiary zewnętrzne | 31 x 19 x 44 cm |
| Wymiary wewnętrzne | komora główna: 30 x 18 x 43 cm, przestrzeń na aparat: 27 x 15 x 24 cm |
| Waga | 1.23 kg |
| Kod sklepu (SKU) | MBMA3-BP-FM |
| Kod producenta (EAN) | 8024221721720 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.